Bursa İnegöl Mobilya Genç Odası Takımları

Bursa İnegöl Mobilya Genç Odası Takımları

Bursa İnegöl Mobilya Üreticileri tüm yenilikleri takip ederek, son trend ürünleri baz almaktadır. Ayrıca çoklu ürün yelpazesi ve renk seçenekleri ile tüketici ile ürünlerini  buluşturuyor.

Bursa İnegöl Mobilya Genç Odası Takımları

İnegöl mobilya genç odaları farklı modellerde ranza genç odaları ve benzeri ürünleri bünyesinde bulunduruyor.
İşlevsel fonksiyonel ürünlerin hepsini bir arada bulmanız mümkün. Çoklu ranza kullanımı 90 lı yılların başından bu yana olmazsa olmaz genç odası modellerinden biridir. 2 li 3 lü kütüphaneli çalışma masası derken kısıtlı alanlarda derli toplu mekanizmalar olarak gözlemlenmektedir. Ayrıca bu mobilyalar İnegöl  Mobilya Vadi Farkı ile tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo avantajları ile. Aynı zamanda satış öncesi ve sonrası ürün tanıtım ve teslim kalitesi oldukça iyi ürünler hakkında detaylı bilgi ve iletişim için arayabilirsiniz.

Bir Bursa inegöl mobilyası olan inegöl mobilya vadi bünyesinde barındırdığı yüzlerce model genç odası ürünleri ile Tüm Türkiye’ye satış imkanı sunuyor.

Online e-ticaret sitesi olan inegöl mobilya vadi arabalı yatak , ranza modelleri, çocuk ve genç odalar gibi bir çok ürünü sizler için satışa sunuyor. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mobilya Firmaları Bursa’da

Bursa’nın İnegöl kentinde uzun yıllardır mobilya sektöründe hizmet vereni İnegöl Mobilya Vadi, güler yüzlü kadrosu ve özel tasarım mobilyaları ile geniş bir müşteri portföyüne sahip olmayı başarmıştır.

Kuruluşumuzdan bu yana vazgeçmeyeceğimiz temel prensiplerimiz var: Çalışanlarımız ve tüketicilerimizin mutlak memnuniyeti…Tüketicilerimize özel tasarımlar yapmaktayız. Böylece minimalist mekanlara çözümcül mobilyalar üretmekteyiz. Ayrıca satış sonrası memnuniyete önem göstererek “musmutlu aileler” anlayışımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Aynı zamanda çalışanlarımız için uygun ortam hazırlanarak olabildiğine şeffaf bir firma olmaya çalışmaktayız. Çünkü huzurlu bir ortam anlayışımızla, mutlu personel mutlu müşteri güdüsünü sağlamak bizim için çok önemlidir. Sonuçta, inanıyoruz ki bu temel yapı taşımızı bozmazsak firmamız daha güzel günlere nesilden nesile ilerleyecektir. Kısacası, bizim için en büyük mutluluk, her yeni evde, mutlu yaşamlara kapı aralamaktır.

İnegöl Mobilya Vadi’nin Yatak Odaları, Yemek Odaları,  Koltuk Takımları, Köşe Takımları, Duvar Üniteleri,  Aksesuarlar,  Doğal Ahşap,  Genç Odası gibi kategorileri vardır.

İLETİŞİM

inemod