MÜSİAD’da İnegöl Mobilyası

MÜSİAD’da İnegöl Mobilyası

MÜSİAD İnegöl Şubesinin belirli aralıklarla gerçekleştirdiği ‘Dost Meclisi Toplantıları’nın bu ayki konuğu MOSFED Başkanı Ahmet Güleç oldu. Tecrübe ve deneyimlerinden bahseden  Güleç, “İnegöl, Türkiye mobilyasına yön veren bölgelerden bir tanesi. İnegöl’ün tek hikayesi mobilya hikayesi. Bu da İnegöl’ün tüm sektörlerini doyurma ve İnegöl’ü büyütme büyüklüğüne sahip” dedi.

Şubenin toplantı salonunda düzenlenen programda konuşan MOSFED Başkanı Ahmet Güleç, mobilya sektörünün gelişimi üzeirinde durdu inegöl mobilya firmaları olarak büyük işler başaracaklarından dünya çapında artan üne ün katacaklarından bahsetti

“Bizim derdimiz sadece kendi büyümemiz değil. İnegöl’ü dünyaya mobilyayla tanıtmamız gerekimekte. Yanlış yerlere geliyoruz. Bir koyundan bir tane post çıkar. Bu fuardan 10 tane müşteri çıkmaz. Gelen müşteriler belli. Yeni, etkili bir müşterinin gelebilmesi için her firmanın ihracatçısının Pazar arayışı içine girmesi lazım. Öyle yaparsak bir Köln ve Milano, çıkar bu şehirden…” diyerek sözlerine ekledi Hedefleri oldukça büyük olan firmalar mevcut Başarılarının devamını diliyoruz.”

inemod