Ufak Dokunuşlarla Yapılabilecek Dekorasyon Fikirleri

Ufak Dokunuşlarla Yapılabilecek Dekorasyon Fikirleri

Ev dekorasyonunda yapılacak olan küçük dokunuşlar ile evlerin görünümü değişebilmektedir. Şık ve harika tasarımlı oturma odalarına sahip olmak mümkündür. Örneğin; odanın rengine ve genel dekorasyonuna uygun olan bir tablo ile tüm hava değiştirilmektedir. Özellikle son zamanlarda evin mobilyaları dışında mobilyaları destekleyecek aksesuarlardan duvar aksesuarları çok fazla tercih edilmektedir. İster salonda, isterseniz mutfak ya da çalışma odası olsun duvar da duracak bir kanvas tablo mekanda pozitif bir atmosfer yaratmaktadır. Kanvas tabloların çok fazla desen ve renk çeşitlerinin olması, her mekan için tablo bulmanızı kolaylaştırmaktadır. Genellikle salonda daha minimal tarzda tablolar tercih edilirken, mutfakta mutfağa hitap eden daha genel sebze, meyve resimli tablolar tercih edilmekte. Çalışma odalarına ise manzara ya da şehir tabloları kullanılmaktadır.

Oturma odasında kullanılacak koltuk ve oturma grupları için çok şık ve renkli kırlentler mevcuttur. Mobilya rengine göre belirlenecek kırlent ve renkli yastıklar ile oturma odasında değişiklik yapmak isteyenlerin ilk hamlesi bu olabilir. Evin mobilyasını değiştirmek kolay bir durum değildir. Küçük maliyetler ile şıklık yaratabilmek daha iyi bir seçenektir.

Evlerde yapılacak olan güzel dekorasyonlar aynı zamanda bir mutluluk işidir. Mobilyaları değiştirmek yerine küçük mobilya ve dekoratif aksesuarlar ile desteklemek daha eğlenceli ve daha kolaydır. Harika tasarımları ortaya çıkarmak için mobilya parçalarına uyum sağlayacak puf, vazo, abajur ve sehpa gibi küçük parçaları da kullanılabilir. Bir dekorasyon yapmadan mobilyalarını değiştirmek isteyen kişiler inegöl mobilya ürünlerini değerlendirebilir.Şık ve gösterişli ürünleri ile evde gözle görülür farklar yaratabilmek de mümkündür.

Oturma odasındaki yapılacak dekorasyonlardan sonra kadınların oldukça takıntılı olduğu nokta mutfaklardır. Her gün aynı mutfağı görmekten sıkılabilmek mümkündür. Mutfakta ufak dokunuşlarla büyük farklar yaratmak isteyebilir. Açık renkli mutfağa ve Çimstone tezgaha sahip kişiler bu konuda çok şanslıdır. Çimstone tezgah yüzeyi hem pürüzsüz hem de parlaktır. Üzerine konulabilecek en ufak bir aksesuar ve renkli küçük ev aletleri bile oldukça gösterişli duracaktır. Mutfak dolaplarında ve tezgahta değişiklik yapmadan kullanılabilecek ufak aksesuarlarla ayrı bir hava katmak mümkündür.

inemod